O nas

Chcesz poprawić stan swojej skóry?

W naszej Klinice kosmetologii estetycznej, mieszczącej się w samym sercu Warszawy, zespół ekspertek wykona dla Ciebie najlepszą metamorfozę twarzy, a także całego ciała.

Z myślą o Twoich potrzebach staramy się posiadać w ofercie szeroki wachlarz najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oraz autorskie protokoły i terapie z dziedziny kosmetologii medycznej. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w pracy ze skórami i okazane nam zaufanie Klientów tylko to potwierdza!

Alexa Antczak - założycielka AA Kosmetologia

O założycielce

Nazywam się Alexa Antczak. Jestem absolwentką Kosmetologii na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

Będąc jeszcze na studiach zdobywałam wiedzę na dodatkowych kursach oraz praktykach przygotowujących mnie do zawodu Kosmetologa. Bazując na doświadczeniu zdobytym w uznanych klinikach kosmetologii oraz medycyny estetycznej w Warszawie, a także kierując się życiową pasją, postanowiłam stworzyć własną Klinikę, w której oferuję holistyczne podejście do zabiegów.

Jestem zwolenniczką naturalnego piękna, a oferowane przeze mnie zabiegi polegają na indywidualnych terapiach skór oraz całego ciała łączących procedury z zakresu kosmetologii estetycznej i nowoczesnej aparatury HI-TECH. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim profesjonalizmem oraz pasją. Regularnie uczestniczę w krajowych i zagranicznych szkoleniach, nieustannie poszerzając swoją wiedzę.

O Menadżerce Kliniki

Nazywam się Paula Antczak. Od 2022 roku współtworzę Klinikę wraz z siostrą Alexą.

Z zawodu jestem radcą prawnym. Na co dzień doradzam Alexie przy wszystkich kwestiach formalno – prawnych związanych z organizacją Kliniki, poczynając od negocjowania umów, a kończąc na tworzeniu regulaminów wewnętrznych, kontakcie z Klientem. Kieruję także marketingiem i PR Kliniki.

W ramach hobby od zawsze uwielbiałam zabawę kolorem, strukturą, tkaniną, kreowałam wnętrza i wizerunki. Od początku byłam zaangażowana także w wystrój wnętrz Kliniki, aby stworzyć miejsce butikowe i klimatyczne, w którym poczujesz się wyjątkowo. Architektura i podróże to pasje, z których czerpię najwięcej inspiracji.

Paula Antczak -  menadżerka AA Kosmetologia
Monika Owczarek

Monika Owczarek

Trener biznesu, kosmetolog. Od ponad 20 lat jestem związana z branżą kosmetologii estetycznej i najbardziej prestiżowymi markami pielęgnacyjnymi, m.in: Natura Bisse.

Łączę doświadczenie terapeutki oraz wykształcenie trenerskie, kosmetologiczne i psychologiczne. W pracy kosmetologa wykorzystuję manualne terapie, masaże, a także sprzęt high-tech, dzięki czemu odżywię, zregeneruję, wymodeluję i odmłodzę Twoją twarz.

Mój klucz do sukcesu? To innowacyjne metody leczenia skór w połączeniu z ekspercką wiedzą, popartą wieloletnim doświadczeniem. Podczas Twojej wizyty w naszej Klinice z ogromną przyjemnością przeprowadzę z Tobą szczegółową konsultację i odpowiem na każde pytanie, wspierając Cię w docenieniu i podkreśleniu Twojego naturalnego piękna.

Aleksandra Wijatkowska

Kosmetologia to moja wieloletnia pasja i dlatego rozpoczęłam studia na Uczelni Medycznej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Warszawie, a w czerwcu 2023 r. będę broniła pracy magisterskiej o trądziku różowatym i metodach jego leczenia w gabinecie kosmetologa.

Chętnie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w skoleniach organizowanych m.in. przez Dermapen, PCA Skin, Revitacare, ITP – Maximus, Mediderma, AQ Skin Solution, czy ZO SKIN Health by Zein Obagi i posiadając te kwalifikacje z przyjemnością zadbam o Twoją skórę, nie tylko w gabinecie, ale także układając dla Ciebie spersonalizowaną i skuteczną pielęgnację domową, dla przedłużenia efektów terapeutycznych.

Poza terapiami ukierunkowanymi na problemy skóry twarzy, specjalizuję się także w zabiegach modelowania sylwetki na urządzeniach high-tech – ze mną pozbędziesz się opornej tkanki tłuszczowej i wymodelujesz swoje ciało, jak nigdy dotąd!

Aleksandra Wijatkowska

Chcesz po raz pierwszy skorzystać z naszych usług?

Zapraszamy Cię na indywidualną, szczegółową konsultację, po której dobierzemy odpowiednie zabiegi, które przyniosą pożądane i długotrwałe efekty zdrowej i pięknej skóry.

Zadzwoń do nas