X-Wave® BTL fala uderzeniowa

X-Wave® BTL fala uderzeniowa

Najskuteczniejsza walka z trudnym cellulitem i miejscową tkanką tłuszczową!

+ Bez bólu
+ Bez dyskomfortu
+ Bez okresu rekonwalescencji
+ Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu

Ten zabieg jest właśnie dla Ciebie, jeśli chcesz:

+ Skutecznie zredukować cellulit (nawet 3 stopnia)
+ Zmniejszyć miejscową zbitą tkankę tłuszczową
+ Ujędrnić skórę

Jak działa technologia X-Wave BTL®?

Impulsy akustyczne wytwarzają wibracje w tkance łącznej powodując jej naprzemienne mechaniczne rozciąganie i relaksację. Tkanka łączna odzyskuje elastyczność poprzez przebudowę komórek. Zabieg ten powoduje poprawę mikrocyrkulacji, poprawę metabolizmu na obszarze zabiegowym, eliminację złogów poprzez udrożnienie systemu limfatycznego oraz procesy: neokolagenezę – powstanie nowych zagęszczeń pasm kolagenu oraz neowaskularyzację – nowotworzenie naczyń włosowatych.

Cellulit może mieć ogromny wpływ na wygląd i samopoczucie bez względu na stadium rozwoju. Wiele kobiet, dotkniętych tym zjawiskiem, cierpi z powodu wyglądu swoich nóg, a co za tym idzie, ich jakość życia ulega obniżeniu. Cellulit wiąże się z obniżeniem zdolności transportowej naczyń chłonnych. X-Wave BTL przyspiesza przepływ w tym układzie, stymuluje metabolizm i rozpad komórek tłuszczowych.

Przed zabiegiem: Powiększone komórki tłuszczowe są wypychane w kierunku powierzchni skóry, co daje efekt typowej skórki pomarańczowej. Pozbawione elastyczności pionowe włókna tkanki łącznej nie rozciągają się razem z tkanką tłuszczową, co sprawia, że skóra nabiera nieestetycznego wyglądu. Miejscowe krążenie krwi ulega znacznemu ograniczeniu.

W trakcie zabiegu: Do ciała wprowadza się oscylacyjne fale akustyczne. Tkanka łączna ulega rozluźnieniu, a elastyczność naskórka wzrasta. Krążenie krwi w tkankach znacząco się poprawia. Stymulowana jest produkcja kolagenu.

Po zabiegu: Wynikiem działania fal akustycznych jest poprawa napięcia i przywrócenie naturalnej elastyczności skóry i tkanki łącznej, a co za tym idzie, widoczna i długotrwała poprawa wyglądu skóry.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg nie jest bolesny, jedynie w miejscach gdzie cellulit jest bardzo zbity można odczuwać delikatny dyskomfort.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Zabieg jest nieinwazyjny i bezpieczny.

Jakie efekty przynosi zabieg X-Wave BTL®?

Efekty terapii falą akustyczną przy użyciu X-Wave BTL widoczne są już po pierwszej wizycie! Już po pierwszym zabiegu zwiększa się elastyczność skóry oraz następuje redukcja cellulitu. Aby uzyskać maksymalne efekty należy poddać się serii zabiegów od 4-6 które sprawią, że skóra będzie jędrna i wygładzona, a cellulit zniknie. najlepsze efekty widać po 2-3 miesiącach od wykonania serii zabiegowej.

+ Terapia antycellulitowa
+ Udrożnienie układu limfatycznego
+ Napinanie tkanki łącznej
+ Ogólne odmłodzenie i zwiększenie elastyczności skóry
+ Przyspieszenie metabolizmu

Przeciwskazania

Ciąża, laktacja (6 miesięcy), rozrusznik serca, stymulator rytmu serca, stosowanie leków przeciwzakrzepowych, zapalenie żył i dróg limfatycznych, choroby układu sercowo-krążeniowego, choroba nowotworowa (w przeciągu 5 lat), zmiany skórne i zapalne, stwardnienie rozsiane, niewydolność pracy wątroby i nerek, metalowe implanty, implanty ślimakowe na ścieżce przepływu prądu, epilepsja, menstruacja w dniu zabiegu (w przypadku zabiegu na brzuch).