O nas

Twoja zdrowa i piękna skóra to nasza pasja.

Dlatego nasz zespół ekspertek, dzięki swojemu doświadczeniu, wykorzystaniu najnowocześniejszych metod i technik w kosmetologii estetycznej oraz indywidualnego podejścia do każdego pacjenta, wykonuje najlepsze metamorfozy skór w Polsce.

Zapraszamy Cię do naszego świata!

 

Alexa Antczak - założycielka AA Kosmetologia

O założycielce

Nazywam się Alexa Antczak. Jestem absolwentką Kosmetologii na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie i od 2020 roku prowadzę własną Klinikę kosmetologii estetycznej w Warszawie.

Będąc jeszcze na studiach zdobywałam wiedzę na dodatkowych kursach oraz praktykach przygotowujących mnie do zawodu kosmetologa. Bazując na doświadczeniu zdobytym w uznanych klinikach kosmetologii oraz medycyny estetycznej w Warszawie, postanowiłam stworzyć własną Klinikę, w której oferuję holistyczne podejście do zabiegów.

Jestem zwolenniczką naturalnego piękna, a oferowane przeze mnie zabiegi polegają na indywidualnych terapiach skór oraz całego ciała łączących procedury z zakresu kosmetologii estetycznej i nowoczesnej aparatury HI-TECH. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim profesjonalizmem oraz pasją. Regularnie uczestniczę w krajowych i zagranicznych szkoleniach, nieustannie poszerzając swoją wiedzę.

O Menadżerce Kliniki

Nazywam się Paula Antczak. Od 2022 roku współtworzę Klinikę z siostrą.

Uwielbiam zabawę kolorem, strukturą, tkaniną, kreowanie wnętrz i wizerunków. Architektura i podróże to pasje, z których czerpię najwięcej inspiracji i dlatego na codzień w Klinice staram się tworzyć klimat, w którym poczujesz się niezwykle wyjątkowo, odprężająco i komfortowo.

Z zawodu jestem radcą prawnym i dlatego na co dzień doradzam Alexie także przy kwestiach formalno – prawnych i organizacyjnych związanych z Kliniką, poczynając od negocjowania umów, a kończąc na tworzeniu regulaminów wewnętrznych, kontakcie z Klientem. Kieruję także komunikacją i PR Kliniki.

 

Paula Antczak -  menadżerka AA Kosmetologia
Monika Owczarek

Monika Owczarek

Trener biznesu, kosmetolog. Od ponad 20 lat jestem związana z branżą kosmetologii estetycznej i najbardziej prestiżowymi markami pielęgnacyjnymi.

Łączę doświadczenie terapeutki oraz wykształcenie kosmetologiczne. W pracy kosmetologa wykorzystuję manualne terapie, masaże, a także sprzęt hi-tech, dzięki czemu odżywię, zregeneruję, wymodeluję i odmłodzę Twoją twarz.

Mój klucz do sukcesu? To innowacyjne metody leczenia skór w połączeniu z ekspercką wiedzą i komfortową atmosferą. Podczas Twojej wizyty z ogromną przyjemnością przeprowadzę z Tobą szczegółową konsultację i odpowiem na każde pytanie, wspierając Cię w docenieniu i podkreśleniu naturalnego piękna.

Aleksandra Wijatkowska

Kosmetologia to moja wieloletnia pasja i dlatego rozpoczęłam studia na Uczelni Medycznej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Warszawie, a w czerwcu 2023 r. będę broniła pracy magisterskiej o trądziku różowatym.

Stale poszerzam swoją wiedzę dla pełnego zdrowia Twojej skóry. Uczestniczyłam w skoleniach organizowanych m.in. przez Dermapen, PCA Skin, Revitacare, ITP – Maximus, Mediderma, AQ Skin Solution, czy ZO SKIN Health i posiadając te kwalifikacje z przyjemnością zadbam o Twoją skórę w gabinecie, a także układając dla Ciebie indywidualną pielęgnację domową. Specjalizuję się także w zabiegach modelowania sylwetki.

Zapraszam Cię na indywidualną konsultację!

Aleksandra Wijatkowska

Chcesz po raz pierwszy skorzystać z naszych usług?

Zapraszamy Cię na indywidualną, szczegółową konsultację, po której dobierzemy odpowiednie zabiegi, które przyniosą pożądane i długotrwałe efekty zdrowej i pięknej skóry.

Zadzwoń do nas