O nas

Jesteśmy tu dla Ciebie! Nasz zespół ekspertek jest do Twojej dyspozycji. Odpowiemy na każde Twoje pytanie,  a dzięki doświadczeniu i kwalifikacjom wykonamy wymarzoną metamorfozę skóry.

Chcesz wiedzieć więcej? Poznaj nas bliżej!

 

 

Alexa Antczak - założycielka AA Kosmetologia

Alexa Antczak - Kosmetolog i właścicielka Kliniki

Alexa jest absolwentką kierunku Kosmetologii na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, z tytułem magistra. Od 2020 roku prowadzi własną Klinikę Kosmetologii Estetycznej w Warszawie.

Już podczas studiów uczestniczyła w wielu branżowych szkoleniach, konferencjach oraz praktykach przygotowujących do zawodu kosmetologa. Czerpiąc z doświadczenia nabytego w renomowanych klinikach kosmetologii oraz medycyny estetycznej w Warszawie, postanowiła stworzyć własne procedury. Obecnie oferuje holistyczne podejście do zabiegów na twarz oraz całe ciało, a jej specjalizacja to zabiegi przeciwtrądzikowe oraz przeciwstarzeniowe.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź stronę i zapoznaj się z historią stworzenia Kliniki: link do FORBES

Paula - Menadżer Kliniki

Paula troszczy się nie tylko o sprawy biznesowe, ale także o wystrój wnętrza witającego naszych Gości od progu Kliniki. Pasjonuje się grą kolorów, dekorowaniem wnętrz. Architektura i podróże stanowią dla niej główne źródło inspiracji.

Z wykształcenia jest radcą prawnym, dlatego współpracuje z Alexą także w zakresie kwestii formalno-prawnych oraz organizacyjnych. Zarządza sprawami operacyjnymi oraz PR Kliniki.

Paula Antczak -  menadżerka AA Kosmetologia
Monika - Kosmetolog i szkoleniowiec

Monika - Kosmetolog i szkoleniowiec

Kosmetolog od 20 lat związana z branżą kosmetologii estetycznej i najbardziej prestiżowymi markami pielęgnacyjnymi jak Menard czy Natura Bisse.

Monika łączy doświadczenie terapeutki oraz wykształcenie kosmetologiczne. Jej ulubione zabiegi to rytuały łączące nawilżającą i odżywiającą skórę infuzję tlenową oraz technikę masażu manualnego, rozluźniającego napięcia mięśniowe.

Klucz do sukcesu w terapiach Moniki? To innowacyjne metody pielęgnowania skór w połączeniu z ekspercką wiedzą i komfortową atmosferą. Jej ulubiony zabieg: https://www.aakosmetologia.pl/oferta/the-vita-citrus-essence-zabieg-rozjasniajacy/

Hania - Kosmetolog oraz asystentka zabiegowa Alexy

Hania w 2023 r. ukończyła studia licencjackie na kierunku Kosmetologia. Obecnie, pod czujnym okiem Alexy uczy się eksperckich terapii skór.

Hania specjalizuje się w zabiegach anti-aging oraz wykonuje masaże Kobido. Techniki masażu włącza nawet podczas oczyszczania skóry twarzy. Dba o komfort i relaks każdego pacjenta. Znaki szczególne Hani? Jej uśmiech oraz empatia.

Hania - Kosmetolog oraz asystentka zabiegowa Alexy
Klaudia - Specjalista ds. Obsługi Klientów

Klaudia - Specjalista ds. Obsługi Klientów

Klaudia ukończyła licencjat na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim na kierunku Dietetyki i obecnie wspiera Alexę oraz innych kosmetologów jako Specjalista ds. Obsługi Klientów Kliniki.

Z pasją zatroszczy się o Twój komfort – dopasuje odpowiedni termin wizyt do wybranych specjalistów kosmetologii i z uśmiechem podzieli się informacjami na temat naszych usług. Przywita Cię w Klinice aromatyczną kawą lub herbatą zimową i miłą rozmową na temat pielęgnacji skóry, które obok dietetyki są jej drugą pasją.

Chcesz po raz pierwszy skorzystać z naszych usług?

Zapraszamy Cię na indywidualną, szczegółową konsultację, po której dobierzemy odpowiednie zabiegi, które przyniosą pożądane i długotrwałe efekty zdrowej i pięknej skóry.

Zadzwoń do nas