MAXIMUS

MAXIMUS - napięta i jędrna skóra

Marzysz o pozbyciu się opornej tkanki tłuszczowej z brzucha, ud czy pośladów? Ćwiczenia i dieta już niewiele dają i chcesz przyspieszyć efekty wyszczuplenia i ujędrnienia? A może, zależy Ci na poprawie owalu twarzy (borykasz się z opadającymi policzkami, wiotką skórką w okolicy oczu lub pragniesz wyostrzyć linię żuchwy)? Mam na to sposób! W moim gabinecie dostępne jest urządzenie Maximus, którego zastosowanie może pomóc Ci w uzyskaniu pożądanych, wyżej wymienionych efektów. Maximus, stosowany w kosmetologii estetycznej przeznaczony jest do poprawy wyglądu i kondycji skóry oraz modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Technologia

Zastosowana technologia fal radiowych w urządzeniu Maximus doprowadza do ogrzania tkanek skóry, tak, że głównym efektem terapeutycznym jest obkurczenie włókien kolagenowych skóry właściwej, co powoduje zwiększenie jej napięcia. Dodatkowo, poprzez zastosowanie w urządzeniu technologii mechanicznej aktywacji mięśni („DMA”) uzyskujemy efekt utraty centymetrów w obwodzie oraz wymodelowanie figury!

Korzyści z terapii MAXIMUSEM

+ Lifting skóry
+ Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu
+ Tonizacja mięśni
+ Modelowanie sylwetki i twarzy
Czas trwania zabiegu pojedynczej partii to 60 minut. Dla długotrwałego i bardziej spektakularnego efektu rekomenduje się wykonanie ok. 4-6 zabiegów w serii, w odstępach jednego tygodnia.

Przeciwskazania

Wiek poniżej 18 roku życia, wszczepione wewnętrzne urządzenia elektryczne, metalowe lub inne implanty w okolicy poddanej zabiegowi, ciąża, laktacja, menstruacja (tylko w przypadku zabiegu na okolicę brzucha), osłabiony system immunologiczny spowodowany chorobami takimi jak AIDS I HIV, bądź użyciem leków immunosupresyjnych, nowotwór bądź historia nowotworowa, choroby serca, epilepsja, aktywne w obszarze zabiegowym rany, krwotoki, łuszczyca, egzema oraz mocno bądź niedawno opalona skóra, żylaki w obszarze zabiegowym.