Dermapen 4.0

Dermapen 4.0

Jest innowacyjnym zabiegiem polegającym na precyzyjnym, frakcyjnym mikronakłuwaniu naskórka i skóry właściwej. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu.

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja podczas której dobieram odpowiedni protokół zabiegowy w tym rodzaj ampułki której użyję podczas terapii z uwzględnieniem potrzeb skóry pacjenta. Po konsultacji nakładana jest maść znieczulająca na ok 30 min. Po zabiegu w zależności od użytej ampułki może wystąpić złuszczanie naskórka a także zaczerwienienie które ustępuje samoczynnie po ok 3-4 godzinach. Na obszarze poddanemu zabiegowi mogą wystąpić mikrostrupki oraz miejscowe krwawienie tuż po zabiegu. W trakcie zabiegu widoczne jest równomierne zaczerwienienie skóry, z możliwością punktowego krwawienia.

Efekty

Poprawa gęstości i elastyczności skóry, poprawa odżywienia skóry, widoczne spłycenie zmarszczek, efekt pogrubienia skóry, naturalna stymulacja produkcji kolagenu, zmniejszenie widoczność porów, redukcja widoczności rozstępów, redukcja blizn potrądzikowych, pooperacyjnych i oparzeniowych, ujednolicenie kolorytu.

Wskazania

Profilaktyka w starzeniu się skóry, rewitalizacja, nawilżenie przesuszonej zmęczonej, matowej skóry, wygładzenie powierzchniowych zmarszczek, zaburzenie mikrokrążenia skóry właściwej, przebarwienia, cienie pod oczami, worki pod oczami, cellulit, rozstępy.

Przeciwskazania

Ciąża lub karmienie piersią, alergia na składniki preparatów do mezoterapii, niewyrównana cukrzyca, stany zapalne skóry, stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi, skłonność do występowania blizn przerostowych.