Natura Bissé

Natura Bissé

Założona w 1979 roku przez Ricarda Fisasa Natura Bissé jest luksusową marką kosmetyczną, słynącą z wyjątkowych, innowacyjnych produktów pielęgnacyjnych. Formuły preparatów Natura Bisse zawierają maksymalne stężenia skutecznych składników aktywnych, precyzyjnie odpowiadając na wszystkie potrzeby skóry. Od początku swojego istnienia firma jest pionierem stosowania w kosmetykach pielęgnacyjnych naturalnego kolagenu i elastyny w postaci wolnych aminokwasów, łatwo wchłanianych i asymilowanych przez skórę. Produkty charakteryzują się wyjątkowymi konsystencjami, które rozbudzają zmysły i przekształcają rytuały piękna w chwile prawdziwej przyjemności.

Kolekcje Natura Bissé

Diamond Collection
Prestiżowa linia przeciwstarzeniowa, która stała się znakiem rozpoznawczym marki.
Inhibit Collection
Seria preparatów opracowanych jako alternatywa dla iniekcji i innych procedur medycyny estetycznej.
The Cure Collection
Linia produktów dla osób szczególnie narażonych na zanieczyszczenia środowiskowe i stres.
NB·Ceutical Collection
Kolekcja preparatów dla skóry wrażliwej.

Natura Bissé z witaminą C

Polecany przeze mnie i ulubiony przez moich klientów zabieg bankietowy Natura Bissé z witaminą C oferuje skórze bogaty koktajl witamin i przeciwutleniaczy, wśród których prym wiedzie naturalna witamina C. To terapia łącząca masaż manualny wraz z dogłębnym peelingiem, kompleksem witaminowym, maską oraz doznaniami zmysłowymi - cudowny zapach mandarynki, rytuał z ciepłym okładem, a wszystko poprzedzone dokładnym oczyszczaniem skóry. To jeden z najlepszych sposobów na poprawienie kondycji skóry oraz podkreślenie atutów urody. Zabieg niweluje przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry, nawilżając, ujędrniając i rozświetlając nowym pięknym blaskiem.

Wskazania

Skóra sucha i odwodniona, utrata jędrności i elastyczności skóry, hiperpigmentacja, nierówna powierzchnia i szary koloryt, skóra tłusta i mieszana, rozszerzone pory.

Przeciwskazania

Ciąża lub karmienie piersią, terapia doustnymi retinoidami, aktywna opryszczka, stany zapalne skóry.

Ilość zabiegów

Częstotliwość stosowania dla uzyskania optymalnych rezultatów to 6 zabiegów, co 3-4 tygodnie. Kuracja podtrzymująca: raz na 4-6 tygodni, przerwa miedzy kolejnymi zabiegami nie powinna przekraczać 12 tygodni.