Peeling PRX-T33

PRX-T33

To nowoczesny peeling chemiczny, który przywróci Twojej skórze atrakcyjny wygląd. Zabieg ten może być stosowany całorocznie, u osób w różnym wieku oraz z różnorodnymi problemami skórnymi. Jest niezwykle skuteczny w walce z wszelkimi niedoskonałościami i problemami dermatologicznymi, a także sprawdza się w profilaktyce anti-aging.

Zabieg PRX-T33 pozwala na chemiczną stymulację oraz biorewitalizację skóry bez użycia igieł i przede wszystkim bez żadnych skutków ubocznych. Jest bezbolesny, nie wymaga długiej rekonwalescencji, a ponadto nie uczula, dzięki czemu może być wykonywany o dowolnej porze roku. Nie podrażnia skóry i nie wywołuje jej łuszczenia, ani dyskomfortu w trakcie trwania zabiegu (brak zaczerwienienia i uczucia pieczenia).

Peeling PRX jest całkowicie bezpieczny i pozwala zwalczać różnorodne problemy skórne, a także niwelować widoczne oznaki starzenia się skóry.

Efekty

Zwiększenie napięcia i elastyczności skóry, profilaktyka przeciwstarzeniowa, redukcja blizn potrądzikowych, zmniejszenie porów, wyrównanie kolorytu, zwiększenie nawilżenia skóry, redukcja świeżych rozstępów.

Wskazania

Utrata napięcia skóry twarzy i ciała, blizny zanikowe, rozstępy, trądzik, wspomagająco w leczeniu przebarwień i melasmy.

Przeciwskazania

Alergia na którykolwiek ze składników PRX-T33, skóra podrażniona lub skłonna do podrażnień, łojotokowe zapalenie skóry, ciąża i okres karmienia piersią, wypryski, aktywna opryszczka, a także inne zmiany wirusowe, bakteryjne i grzybicze, brodawki, opalona skóra, ciemny fototyp oraz uzależnienie od opalania, otwarte rany, oparzenia i aktywne zmiany skórne.