ZO Skin Health

ZO Skin Health

ZO Skin Health to amerykańskie kosmetyki, które zostały stworzone w 2007 r. Ich pomysłodawcą i twórcą jest znany dermatolog, badacz, innowator — dr Zein Obagi. Kolebką produktów są Stany Zjednoczone, Kalifornia. To tam dr Obagi prowadzi swoją klinikę, w której tworzy produkty na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia, odpowiadające potrzebom każdego typu skóry.

Celem ZO Skin Health jest dostarczenie szerokiego spektrum rozwiązań przywracających skórę do jej naturalnego, zdrowego stanu. ZO Skin Health zapewni Ci pomoc w szeregu problemów: od naprawy uszkodzeń posłonecznych i usunięcia niepożądanej pigmentacji, po zapobieganie nowym uszkodzeniom i ochronę na przyszłość.

Cechy produktów

ZO® oferuje proste, lecz kompleksowe podejście do procesu przywracania zdrowia skórze i podtrzymywania tego stanu. Dr Obagi wskazuje trzy filary zdrowej i zadbanej cery:
GETTING SKIN READY®
Czyli oczyszczanie, eksfoliacja oraz tonizacja.
PROFILAKTYKA I KORYGOWANIE
Szeroka gama produktów, które pomagają skorygować różne problemy skórne, począwszy od trądziku i trądziku różowatego, przez hiperpigmentację po oznaki starzenia, przy jednoczesnym zapobieganiu uszkodzeniom w przyszłości.
OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA
Czyli produkty o najszerszym i najbardziej wszechstronnym zakresie zabezpieczenia przed promieniowaniem.

Bardzo ważnym aspektem jest możliwość stworzenia przez każdego pacjenta indywidualnego protokołu pielęgnacyjnego lub skorzystanie z kompleksowych zestawów skomponowanych przez doświadczonych profesjonalistów. Oferuję Państwu szeroką gamę produktów marki oraz konsultację która umożliwi dobór odpowiednich produktów odpowiadających potrzebom skóry. Współpraca z ZO Skin Health oraz obserwowanie efektów pozwalają mi na pełną rekomendację marki. ZO Skin Health to przede wszystkim wydajnośc, najwyższa jakość, a przede wszystkim gwarantowane efekty.

Ossential Ultra Hydration

Zastrzyk nawilżenia i młodości dla przesuszonej skóry.

Ossential Skin Brightening Treatment

Zabieg redukujący przebarwienia.

Ossential Rejuvenation Treatment

Zabieg nadaje skórze blasku i wyrównuje jej koloryt.

Ossential Acne and Oil Control Treatment

Zabieg ograniczający wydzielanie sebum.

Ossential Hand Renewal Treatment

Pielęgnacja dłoni. Zabieg naprawczo regenerujący.

Wskazania

Skóra sucha i odwodniona, utrata jędrności i elastyczności skóry.

Przeciwskazania

Ciąża lub karmienie piersią, terapia doustnymi retinoidami, aktywna opryszczka, stany zapalne skóry.

Ilość zabiegów

Częstotliwość stosowania dla uzyskania optymalnych rezultatów to 6 zabiegów, co 3-4 tygodnie. Kuracja podtrzymująca: raz na 4-6 tygodni, przerwa miedzy kolejnymi zabiegami nie powinna przekraczać 12 tygodni.